Skateboardové komplety (Spartan) - zboží

Filtrování
Cena
-
Výrobce
Šířka Informace o parametru Šířka
Zadat ručně
Délka Informace o parametru Délka
Zadat ručně
Velikost koleček Informace o parametru Velikost koleček
Zadat ručně
Nalezen 1 produkt

SPARTAN Top Board

Spartan Výrobce
8 " Šířka
Šířka skateboardové desky se udává dle americké délky v palcích (1 palec je 2,54 cm).
31 " Délka
Délka skateboardové desky se udává dle americké délky v palcích (1 palec je 2,54 cm).
54 mm Velikost koleček
Větší kolečka jsou vhodná na hrubý povrch a pro vyšší rychlost. Menší kolečka jsou pomalejší, vhodná pro parkové ježdění.
100A Tvrdost koleček
Tvrdší kolečka bývají rychlejší a odolnější. Měkkčí kolečka jsou naopak pohodlnější na nerovném povrchu, ale ryhleji se opotřebují. Obecně platí, že čím vyšší číslo, tím tvrdší kolečko.
ABEC 7 Ložiska
Čím kvalitnější ložiska skateboard má, tím lépe se kolečko točí a skateboard lépe jede. Hodnotí se většinou standardem ABEC nebo ILQ - čím vyšší číslo, tím vyšší kvalita.

skateboard pro pokročilé uživatele, kvalitní zpracování. - deska vrstvený kanadský javor - super konkávní deska, double kick - ložiska ABEC 7 chrome - kolečka 54 x 36 mm PU casting 100A - skateboard velikost 31" x 8" x 11 mm - podvozek 5" alu strong - sk... více

od 700 Kč do 944 Kč

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen v kategorii Skateboardové komplety užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Longboardy a freeboardy nebo Skateboard a inline kolečka, Skateboardové trucky, Skateboard a inline ložiska.